CZ-EKO

Společnost CZ-Eko je certifikovanou společností oprávněnou ke sběru a likvidaci autovraků. Ekologickou likvidaci vozidel provádíme po celé České Republice zdarma. Provádíme ekologickou likvidaci osobních a užitkových vozů. Odtah automobilů a autovraků po celé ČR zdarma. Vystavíme vám potvrzení o ekologické likvidaci automobilu pro odhlášení vozu z registru vozidel.

Potřebujete se zbavit havarovaného, jinak poškozeného nebo nepojízdného automobilu? Plete se Vám na dvoře či před domem a nevíte si rady, co s ním? Pak jste tu správně! Pro vozidlo si zdarma přijedeme, naložíme a odvezeme. Stačí na to jediný telefonát nebo email a s našimi pracovníky si domluvit vhodný termín odtahu Vašeho vozu nebo autovraku.

TROTINA AUTO

Firma TROTINA Auto, s.r.o. se zabývá prodejem a servisem ojetých osobních a užitkových vozů.

Její historie sahá do r. 1998, kdy byla společnost založena.

Za dobu své existence firma prošla několika proměnami, firma se vypracovala ze 3 zaměstnanců na současných 15 a rozšířila své působiště v Královéhradeckém kraji.

V roce 2001 byl zakoupen rozsáhlý objekt v obci Holohlavy, kde bylo vybudováno zázemí společnosti včetně vlastního autoservisu.

TOMMIHEATING

Provádíme opravy, servis a revize plynových kotlů, plynových topidel, průtokových ohřívačů vody, bojlerů apod. Zajišťujeme periodické prohlídky,čištění, seřízení a revize. Které jsou důležité pro bezpečný a hospodárný provoz vašeho spotřebiče. Provádíme záruční a pozáruční servis plynových zařízení zn: Viessmann, Immergas, Baxi, Thermona, Viadrus, Junkers, Protherm, Mora-top, Karma a.s. a jiné. Dále zajišťujeme instalaci rozvodů vody, topení a plynu. Rekonstrukci bytových instalací rozvodu vytápění, vodovodu atd.

Drobné opravy topení, výměny vodovodních baterií, wc, bojlerů atd.

FALCON RACING

FALCON Racing byl založen za účelem oslovit zákazníky vlastnící nejen závodní vozy ale i vozy pro každodenní použití.

Naším cílem je vyhovět zákazníkům jak v oblasti oprav tak především úprav automobilů, která není v ČR natolik rozvinutá oproti západu.

Veškerá činnost se odehrává v dílně o rozloze 70 m², která je vybavena mobilní válcovou zkušebnou výkonu, soustruhem a dvousloupovým zvedákem.

Do budoucna plánujeme doplnit vybavení frezkou a svářečkou TIG pro sváření nerezu a hliníku.

Drobné opravy topení, výměny vodovodních baterií, wc, bojlerů atd.

SHARON

SHARON se zabývá výrobou laděných a sportovních výfuků pro motocykly a čtyřkolky již od roku 2000. Věříme, že Vás zaujme naše široká nabídka motocyklových výfuků pro všechny typy motorek od sportovních přes cestovní až po choppery a čtyřkolky. Sledujeme nové trendy, takže pro Vás během roku neustále přinášíme nové modely výfuků. Zabýváme se také zakázkovou výrobou výfuků dle Vašich návrhů a požadavků.

TRUST MONT

Naše firma byla zapsána do obchodního rejstříku, vedeného Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 30969, dne 12. 7. 2012, pod obchodním jménem TRUST MONT s.r.o., se sídlem Průmyslová 878, Chlumec nad Cidlinou, 50351.

TRUST MONT s.r.o. vznikla sloučením dvou samostatných podnikatelských subjektů po více jak 5ti leté spolupráci. Zakladateli jsou firmy Vít Mokrejš, působící v oblasti montáží ocelových konstrukcí a zámečnických prací od roku 2002 a firma Lukáš Ludvík, působící v oblasti montáží střešních plášťů od roku 2004.

Veškeré zakázky provádíme výhradně našimi zaměstnanci, kteří mají pro tuto činnost odpovídající kvalifikaci a zkušenosti.

ALFA RACING

Ladislav HANÁK (ARh+)
mistr Evropy 2007, 2008 ,mistr ČR 2007, vicemistr Evropy 2005, 2006, 2009 v divizi D3A 1600ccm

ENERMO

Nabízíme montáž silnoproudých a slaboproudých rozvodů, zabezpečovací systémy a požární systémy, měření a regulaci, elektro revize. Spolupracujeme se skupinou ČEZ. Dále zajišťujeme zamečnické práce a stavební činnost.

ASK – MOTORSPORT

Prodejem techniky a vybavení pro motorsport se zabýváme již od roku 1995. Protože jsme z Mladé Boleslavi a nějaký čas jsem jezdil jako spolujezdec v rallye, tak byl nejprve sortiment zaměřen především na rallysport, ale postupně jsme se snažili vycházet vstříc i jezdcům jiných disciplín. Proto jsme rozšířili pole působnosti a především nabídku zboží na rallykros a autokros. Ten se stal naší „srdeční záležitostí“, protože za náš klub jezdí přední autokrosový závodník Roman Keřka.

V současné době jsme schopni vyhovět přání prakticky kterékoli motoristické disciplíny. V naší prodejně jsme Vám k dispozici ve všední dny od 10 do 17 hod., popřípadě po domluvě i mimo tuto dobu, při konání sportovních podniků rally v průběhu technické přejímky a na autokrosu po dobu konání celého závodu v parkovišti závodních vozů.

Naším hlavním mottem je ochota a vstřícnost k zákazníkům.

          Karel a Eva Ortcykrovi

 

 

CMKARTING

Láká Vás si zazávodit na motokárách a poměřit síly s ostatními, nebo si jen vytvořit nový nezapomenutelný adrenalinový zážitek se svými nejbližšími? Tak či tak, na nic nečekejte a přijďte navštívit zbrusu novou arénu Caravan Metropol Carting na Zličíně, kde si můžete na téměř 700 metrů dlouhé tří úrovňové trati s pikantní klopenou zatáčkou o náklonu 30°, zařádit na komfortních elektro motokárách s vysokou akcelerací, zajišťující pořádnou zábavu.
V nabídce jsou polohovatelné elektro motokáry pro dospělé, děti a dokonce i jedna dvojsedadlová vhodná jak pro Vás a Vaši polovičku, tak pro rodiče s menšími dětmi. Trať je jako jedna z mála v ČR vhodná již pro děti od 5 let díky bezpečnosti motokár s elektrickým pohonem.
K zajetí co nejlepších výsledků Vás motivuje časomíra umístěná na velkém LED displeji nad tratí a vyvýšená terasa pro pozorovatele. Ty nejrychlejší z Vás navíc odměníme možností zajezdit si ve speciální Race motokáře, ve které budete moci jezdit ještě lepší časy a poměřovat se s historicky nejlepšími závodníky na trati! Prohlédněte si video a nalaďte se na tu správnou závodní vlnu.
Kromě samotného adrenalinového zážitku na trati Vám na míru rádi připravíme firemní a soukromé akce až pro 150 lidí včetně přípravy rautů, školící místnosti nebo uspořádání závodů a časovek.

 

PAJR

Společnost PAJR byla založena dne 23. prosince 1992.

Od této chvíla byla postupně svými zakladateli postupně rozvíjena k tomu, aby se stala významnou společností pracující v oblasti vakuového tvarování a výrobcem vaukových výlisků z thermoplastů.

 

FLYBOARD HK

Flyboard funguje na bázi cirkulace vody, kdy je hadice zapojená za turbínu silného vodního skútru, která do hadice vhání obrovské množství vody, a ta vás následně svou silou vznese až do výšky 9 m. Létání na flyboardu je oproti jiným vodním sportům opravdu jednoduché. Létat může opravdu každý. Samotný let koordinujete pouze nohama připevněnýma k prknu flyboardu, stačí tedy jen udržet rovnováhu. Jakmile začnete během několika minut flyboard ovládat, záleží jen na Vás, na jakou výšku a akrobatické kousky si troufnete. Zažijte unikátní pocit být v kůži delfína, kdy doslova několik metrů jedete pod vodou a následně se vynoříte a vzlétnete zpět nad hladinu. Ve výšce, kterou si sami určíte, se cítíte při létání doslova jako superhrdina. Zažijte u nás tento neopakovatelný zážitek a extrémně adrenalinový pocit.